ELEGANCKIE LUSTRA

Jakie lustra do łazienki?

Lustro do salonu, przedpokoju - Duże drewniane, nowoczesne lustro - 130cm
8 lat • Doświadczenia •

Jakie lustra do łazienki?

Jak dobrać idealne lustro do łazienki? Na co zwrócić uwagę i czego się przestrzegać?

Wybór lustra do łazienki

Lustro łazienkowe jest elementem wyposażenia pełniącym funkcję zarówno praktyczna, jak i dekoracyjną pomieszczenia. Potrzebne jest po to, byśmy mogli się przejrzeć, ale może też stać się ozdobą wnętrza. Lustro, to obowiązkowy element wystoju naszej łazienki. Odpowiednio wybrane lustro do łazienki sprawi, że pomieszczenie wyda się o wiele większe niż jest w rzeczywistości.

Zanim jednak przystąpisz do zakupu idealnego lustra do łazienki, warto byś wziął kilka kluczowych kwestii pod uwagę:

  1. Odporność na wilgoć: Łazienka do miejsca, gdzie zbiera się dużo wilgoci, więc wybierz lustro, które jest na nie odporne. Lustra z drewnianą oprawą idealnie wpasują się w nowoczesną łazienki, lecz zwróć uwagę na zastosowane w nim materiały. Nie odpowiednie zabezpieczenie drewna, może doprowadzić do jego odkształcania jak i zużycia materiału.
  2. Styl i projekt: Jeśli masz już w innych pomieszczeniach elementy wyposażenia z drewna lub produkty o podobnym wyglądzie, to połysk drewnianej oprawy lustra może być główną dekoracją pomieszczenia, obejmującym spójny wygląd z pozostałymi elementami.
  3. Rozmiar: Decydując się na zakup lustra do łazienki, musimy wziąć pod uwagę jego wielkość. Lustro nie może być tak duże by przytłaczało całą przestrzeń.
  4. Oświetlenie: Zadbaj również o odpowiednie oświetlenie Twojej łazienki, by było spójne z otaczającymi ją elementami i odpowiednio doświetlało lustro, które będzie pełniło zasadniczą rolę funkcjonalną np. golenie czy układanie włosów.
  5. Bezpieczeństwo: Jeśli jesteś zaniepokojony potencjalnymi zagrożeniami, które mogą skutkować uderzeniem warto zastosować w nim solidną ramę ochronną.

Jeśli szukają Państwo idealnego lustra do łazienki z pewnością lustro w drewnianej ramie na indywidualne zamówienie będzie najlepszym rozwiązaniem. Możemy wykonać lustra na indywidualne zamówienie, dostosowane do odpowiednich wymiarów, w których można zastosować wiele elementów, takich jak kształt, kolor, użyte materiały oraz indywidualne wykończenie. Warto zapoznać się z doświadczonym rzemieślnikiem lub firmą zajmującą się produkcją luster na indywidualne zamówienie, aby uzyskać pożądane rezultaty.

Pamiętaj również, że wygląd lustra musi być dostosowany do Twoich oczekiwań i dopasowany do stylu łazienki.

Designerskie produkty do wnętrz

Nowoczesne lustra ozdobne, które podkreślą charakter Twoich wnętrz oraz ekskluzywne podwieszane lampy, które wspaniale rozświetlą każde pomieszczenie.

LAMPY · LUSTRA · KINKIETY · TUBY PODWIESZANE od LUKLIGHT.

Obok naszych designerskich produktów z pewnością nikt nie przejdzie obojętnie. Wszystkie produkty (lampy, lustra czy kinkiety) wpasowują się w nowoczesne łazienki, salony, sypialnie, przedpokoje, oraz hole.

Wybierz coś dla siebie i ożyw swoje pomieszczenia!